5 אתרים להורדת מוזיקה ללא זכויות יוצרים

כל בעל עסק שמשווק את עצמו באמצעות וידאו, יגיע בשלב כלשהו לחיפוש מוזיקת רקע שתתאים לסרטונים שלו. כמו שרובנו יודעים, חל איסור להשתמש במוזיקה שיש עליה זכויות יוצרים, בסרטונים שלכם. (אלא אם כן קיבלתם אישור בכתב מהיוצר שהוא מאפשר לכם שימוש מסחרי) ובמיוחד אם אתם מכינים סרטון לשיווק העסק שלכם.
לשמחתנו, קיימים ברשת כמה וכמה אתרים עם מוזיקה ללא זכויות יוצרים וחלקם גם לשימוש מסחרי (צריך לבדוק את הרישיון לכל טרק בנפרד). החל ממוזיקת רוק, דרך פופ, נעימות פסנתר ואפילו אפקטים קוליים.

הנה כמה מהאתרים שבהם תוכלו להוריד מוזיקה ללא זכויות יוצרים – לשימוש בסרטונים שלכם:

  1. You Tube Audio Library

בספריית המוזיקה של יו טיוב יש מאגר עצום של מגוון סגנונות מוזיקה לשימוש חופשי, חלקם מצריכים קרדיט בתיאור הסרטון וחלקם לא. (יש אייקון של איש קטן ליד כפתור ההורדה, בשירים שמחויבים בקרדיט). אפשר למיין לפי סגנון מוזיקה, ז'אנר, אורך ועוד.

  1. Free Music Archive

באתר זה יש סינון מוזיקה לפי ז'אנר. תוכלו להאזין לשירים בתצוגה מקדימה ולהוריד ישירות למחשב ללא צורך ברישום לאתר.

  1. Bensound

באתר זה יש אחלה מוזיקה, רק שכל הטרקים מחויבים במתן קרדיט ליוצר. מומלץ לקרוא קצת יותר ברישיון שמופיע בתפריט של האתר. אפשר למיין לפי ז'אנר ויש אפשרות לשדרג את הרישיון ל PRO  ולקבל יותר אפשרויות.

  1. audionautix

יש כאן ספרייה ענקית של מוזיקה ללא זכויות יוצרים, אך כל שימוש במוזיקה מחייב במתן קרדיט בצירוף לינק לאתר (מומלץ לקרוא אודות הרישיון בתחתית האתר). החיפוש כאן מאוד נוח, אפשר לסנן לפי סגנון, ז'אנר, קצב ואפילו לפי מילות חיפוש ספציפיות.

  1. Free Stock Music

באתר זה מגוון גדול של מוזיקה לשימוש חופשי. אפשר לסנן לפי ז'אנר

ומה אם לא מצאתי מוזיקה חינמית שמתאימה לי?

לעיתים לא נמצא בדיוק את המוזיקה שחיפשנו או שנרצה טרק ייחודי לשימוש בסרטונים שלנו.
במקרה כזה ישנם אתרים שאפשר לרכוש בהם מוזיקה.
אחד מהאתרים המומלצים הוא: audiojungel
הוא כולל קטעי מוזיקה, אפקטים קוליים וקטעים קצרים המתאימים לפתיחים. ניתן לסנן לפי מילות מפתח, ז'אנר וסגנון. מתאים מאוד לפרסומות וסרטי תדמית.

בהצלחה ו Play some music !
מוזמנים לשתף בתגובות אם אהבתם 🙂

רוצים להתעדכן כשעולה פוסט חדש?

להרשמה לניוזלטר שלנו – לחצו פה